3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Депресiя та як з нею боротися?

Люди більшою чи меншою мірою стикаються з психологічними розладами. Депресія є найсерйознішим із них.

Ви коли-небудь замислювалися, чи є ваш поганий настрій початком цієї хвороби? Адже її проявів можна страждати багато років, та заодно постійно запевняти себе, що це тимчасові проблеми.

Що таке депресія , розповість Інна Старожукова ?
Депресію можна описати десятками способів, використовуючи професійні та клінічні терміни, статистику, художні порівняння та точку зору самого пацієнта.

Добре сказав про депресію Вільям Стайрон (романи «Іди в пітьму», «Вибір Софі»), якому довелося відчути темні сторони хвороби: «У важкій депресії страждання абсолютно неймовірні для того, хто ніколи не відчував їх. Вони іноді вбивають, бо нестерпні».

Депресія не вибирає між багатими та бідними, невідомими та знаменитими. Тривожними відтінками пофарбовані картини Врубеля та Філонова, Ван Гога та Пікассо. Гострі переживання чуються музикою Бетховена, Шумана, Чайковського, Баха.

Депресія - це хвороба, яка забирає радість життя і робить людей по-дитячому беззахисними. Принаймні так описують її хворі. Нічого не відчуваю, встаю вранці і не знаю, що з собою робити. А якщо починаю справи, не можу закінчити їх. Плачу з будь-якої причини. Зовсім не маю сил» – розповідає молода жінка Наталія Дегтярьова.

Депресія – це позачасова хвороба, що не залежить від віку. Це душевна буря, яка накриває, забираючи сили та бажання діяти. Розміри цієї бурі лякають. У світі, за різними оцінками, від депресії страждають до 3 49 мільйонів людей. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомляє, що у 202 1 році депресія вийшла на друге місце після хвороб серцево-судинної системи.
Буде для вас також цікаво дізнатись, що допоможе позбутися невротичної депресії ? А також і як досягати поставленої мети ?

Як зрозуміти, що маєш депресію?
Кордон між «нормальним» зневірою та депресією, як захворюванням, нечітка, але є симптоми, які відрізняють одне від одного. Депресія – це втрата інтересу до того, що відбувається. Людина функціонує у сповільненому ритмі, дивиться на світ похмуро та песимістично, майбутнє бачить лише у темних тонах.

Загальні симптоми депресії.
Серед симптомів, що характеризують депресію, найчастіше згадують такі:
- Відчуття самотності, байдужості, смутку чи жалю про що-небудь.
- Почуття втоми та втрата енергії.
- Небажання спілкуватися з іншими людьми, навіть із родичами та друзями.
- Відсутність інтересу до повсякденних справ та обов'язків.
- Постійне почуття незадоволеності, плаксивість.
- Надмірне збудження, дратівливість, неконтрольовані напади агресії.
- порушення апетиту і сну, зниження лібідо, втрата або збільшення ваги.
- Нез'ясовне почуття провини, відчуття нікчемності існування, безпорадність, безнадійність, тривожні та суїцидальні думки.

Діагноз – перша відповідь на ознаки депресії. Хвороба діагностується, якщо не менше чотирьох симптомів виявляються одночасно і зберігаються щонайменше два тижні.

Форми та причини депресії.
Спектр відтінків депресії також великий, як і кількість пацієнтів, яким встановлено діагноз. Ми говоримо про депресію, коли у когось виникають перепади настрою, пов'язані з сезоном (сезонна депресія) або травмуючі психіку ситуації (психогенна форма). Причиною може бути важка подія, наприклад, втрата близької людини (ендогенна форма) або біохімічні зміни, що відбуваються в організмі у разі хвороби (соматогенна форма). 

Чи є різниця між чоловічою та жіночою депресією?
Немає незаперечних доказів, що вказують на те, що жіноча та чоловіча депресія – це різні форми. Симптоми у жінок та у чоловіків можуть бути однаковими. Однак статистика показує, що підлога багато в чому визначає схильність до депресії.

Між статями є соціальні, психологічні та біологічні відмінності.

1. Соціальні відмінності.
Фахівці стверджують, що до 65% випадків чоловічої депресії залишаються не виявленими. Про це свідчить факт, що чоловіки рідше звертаються за терапевтичною допомогою. Багато в чому тому, що соромляться симптомів і вважають за краще вийти з депресії самостійно. Тому частіше, порівняно з жінками, впадають у алкогольну та наркотичну залежність.

2. Психологічні відмінності.
Чоловічий та жіночий мозок відрізняються підходом до вирішення проблем. Жінки досліджують причину складної ситуації, аналізують минуле та розглядають його аспекти. Чоловіки вживають конкретних дій для вирішення проблеми. У безвиході вони набагато частіше роблять спроби самогубства. За оцінками судмедекспертів, до 80% суїцидальних випадків трапляється з чоловіками.

3. Біологічні відмінності.
Біологічні фактори, такі як зовнішні особливості або гормональні прояви, також можуть по-різному впливати на розвиток депресії у чоловіків та жінок.
Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив