3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Ефективнi методи, як швидко та просто вивчити англiйську мову

Багато хто погодиться, що вивчити англійську мову не так просто і триває цей процес довгі роки. Справді, хтось навчає англійську роками, а бажаного результату досягти не може. Як же деякі все-таки досягають мети і вільно починають говорити англійською?

У чому секрет? Роки практики та гори проштудованих книг з граматики?
Звучить якось не надихаюче.

Чи можете ви повірити, що роки для цього не завжди потрібні, а книги з граматики можна залишити в минулому?

Чи можна легко та швидко вивчити англійську? Чи можна вивчити англійську за рік чи за місяць?

І головне як?
Намагаюся відповісти на це питання у цій статті.

Я опитала своїх знайомих, які вільно спілкуються англійською у подорожах і на роботі, як вони досягли такого результату, і ось що вони мені розповіли.

Андрієнко Олег Івановичпропону поставте реалістичну мету.
Правильна постановка мети – половина успіху у її досягненні.

Ваша мета – вільно говорити англійською на рівні носія мови? Чи достатньо буде середнього рівня для спілкування у подорожах? Ви збираєтеся навчатися в університеті англійською? Чи переїхати жити до англомовної країни?

Чим конкретніша і реалістичніша ваша мета, тим простіше її досягти. Як говорив Степченков Ярослав.
Ми також пропонуємо цікаві статті поради - Чим зайнятися пенсіонеру на пенсії та заробити? І Як заробити жінці вдома?
Заведіть нову звичку.

Заведіть звичку вчити англійську щодня по 5-15 хвилин (краще почати з 5 хвилин). Наприклад, перейдіть до свого розкладу та поставте нагадування на телефон. Щодня о 7:30 вечора я 5 хвилин займаюся англійською. Через місяць здивуйтеся, наскільки навіть така невелика регулярна дія висуне вас у вивченні мови.
 
Цьому є наукове пояснення. Чим частіше повторювати матеріал, тим довше він затримається у нашій пам'яті. Тому набагато ефективніше вчитися щодня по 15 хвилин, ніж один раз на тиждень по 1,5 години.

Крива забування або крива Еббінгауза показує, що чим більше днів проходить між повтореннями, тим менше ми пам'ятаємо з попередньої сесії навчання.

Навчайте нові слова з програмами.
Ваш успіх у спілкуванні англійською багато в чому залежить від обсягу вашого словникового запасу. Тому його важливо завжди поповнювати. Мені здається, найпростіший і класніший спосіб вивчати нові слова – використовувати спеціальні програми на телефоні або планшеті. Чим вони хороші - вони використовують метод карток, повторення - тобто ви часто бачите одне й те саме слово, і зрештою його запам'ятовуєте.

 *** Як мовиться у старому прислів'ї: Повторення – мати вчення.

Читайте.
Якщо у вас рівень початківця, то читати літературу в оригіналі буде поки що складно. Можна знаходити та читати адаптовані твори чи статті, наприклад із сайту BreakingNewsEnglish. На ньому можна вибирати цікаві статті, адаптовані з оригінальних великих порталів, під різні рівні.

Дуже раджу сайт Readlang, де зібрані різні художні, наукові та публіцистичні тексти також для різних рівнів. Там можна читати текст і відразу перекладати незнайомі слова, і додавати їх до свого словника. Читання – дуже ефективний спосіб поповнювати та розширювати словниковий запас та покращити англійську.

Для зручності читання є розширення для браузера Chrome, які дозволяють перекладати і зберігати собі окремі незнайомі слова з веб-сторінок. Приклади таких розширень: Google Dictionary (by Google), Rememberry, Dictionary Lookup.

Підпишіться на улюблених блогерів
В англомовному сегменті є тисячі блогерів, які розповідають про цікаву вам тему живою цікавою мовою. Підпишіться та стежте за ними там, де ви проводите більше часу – Youtube, Instagram, Tik Tok, Facebook. Так ви вб'єте двох зайців одним кліком - розвиватиметеся у своєму напрямку і в той же час покращуватимете англійську.

Знайдіть тексти улюблених пісень англійською
Ще одна порада із серії “приємне з корисним” – це слухати пісні англійською. Раніше я слухала пісні, але жодного слова в них не могла розібрати. Прогрес почався тільки тоді, коли я почала шукати тексти цих пісень і слухати, паралельно слідуючи за текстом. Я просто вводила у пошуку ютуб "улюблена пісня lyrics", і слухаючи, поступово починала розбирати окремі слова та речення.

Дивіться улюблені фільми із субтитрами
Один мій знайомий вивчив англійську, просто дивлячись багато фільмів в оригіналі. У нього зараз дуже великий словниковий запас і класна вимова. Я переконалася на його прикладі, що за фільмами вивчити англійську можна. Недарма є безліч курсів – англійська з фільмів.

У кіно використовується актуальна лексика та граматика, а також різні акценти та варіанти англійської. Якщо вам складно дивитися та розуміти фільми з англійськими субтитрами, можна спочатку використати українські.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив