3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як можна швидко вивчити нIмецьку мову?

Найкраще вивчати німецьку мову, відвідуючи курси німецької мови, це надає можливості для спілкування, систематичного вивчення граматики, вчителю завжди можна поставити питання, якщо щось не зрозуміло. Крім того, можна чути, як звучить німецьке мовлення, а коли робиш помилки, тебе виправляють, що також є невід'ємною частиною процесу навчання. Однак, не завжди є можливість, час та гроші відвідувати курси, а вивчити німецьку мову може бути необхідно, наприклад, при переїзді на постійне проживання до Німеччини. На цій сторінці ми розглянемо багато можливостей, доступних сьогодні завдяки Інтернету, для самостійного вивчення німецької мови.

Перш ніж обговорити можливість самостійного вивчення німецької мови, ось кілька порад, які допоможуть вам у процесі навчання:
 - У вивченні іноземної мови важливою є зацікавленість, постановка цілей, яких потрібно досягти.
 - Навчайтеся не лише німецькій мові, а й німецькій культурі, це додасть стимулу до вивчення та допоможе краще освоїти німецьку мову.
 - Не здавайтеся, якщо все йде не так добре і швидко, як би вам хотілося. Чи не порівнюйте себе з іншими.
 - Краще займатися не довго, але регулярно, ніж довго, але рідко.
 - Вивчайте у комплексі: слухайте, читайте, говоріть, вчіть слова.
 - Тренуйтеся та практикуйтеся. Розмовляйте німецькою мовою за будь-якої можливості, в групах, не бійтеся робити помилки.
 - Виберіть для себе підходящі посібники, словники або онлайн-курси, які допоможуть вам займатися систематично.
     
Знайдіть хвилинку, і дізнайтесь, чи можна схуднути без спецiальних дieт? А також, як швидко схуднути? Методи схуднення
** З чого почати вивчення німецької мови, радить Головньова Ірина Володимирівна, перекладач.
На сьогоднішній день, щоб вивчати самостійно німецьку мову, не потрібно "винаходити велосипед", за роки роботи безлічі інститутів та мовних шкіл у Німеччині вже склалися ефективні правила та способи вивчення німецької мови. Свій досвід ці установи вже опублікували у вигляді посібників, підручників, онлайн-курсів, комп'ютерних програм. Від вас вимагається лише зацікавленість, завзятість та працелюбність.

Отже, перш ніж приступити до вивчення німецької мови, варто добре ознайомитися з тими можливостями, які існують сьогодні для систематичного вивчення та вибрати для себе те, що вам до вподоби і справді допоможе вивчати німецьку мову регулярно, систематично та в комплексі. Тут ми обговоримо такі варіанти:
 - вивчення німецької за традиційними підручниками;
 - Онлайн-курси та уроки;
 - Програми для комп'ютера та смартфона;
 - групи у соціальних мережах;
 - вивчення з репетитором.

Окрім добре підібраних допоміжних засобів для вивчення німецької мови, потрібно подумати про те, щоб регулярно слухати німецьку мову, читати німецькі тексти, поповнювати свій словниковий запас та тренуватись у розмовній мові. Далі на сторінці ми розглянемо, які можливості для цього є.

 ** Підходящі підручники та словники німецької мови в Німеччині
Оскільки наш сайт орієнтований на тих, хто живе та працює в Німеччині або просто цікавиться цією країною, розглянемо тут, які навчальні посібники використовуються як особисто, так і на курсах для вивчення в групах. Більшість посібників можна купити на торгових онлайн-майданчиках та аукціонах, таких як eBay або Amazon, а також у книжкових інтернет-магазинах. Крім цього, у Німеччині існують також і російські книжкові Інтернет-магазини, в них можна купити підручники німецької та російської російською мовою, хоча їхня різноманітність обмежена.

Так, у німецькій мові так само, як і в інших предметах. Важливо іноді освіжати вже пройдений матеріал, особливо, якщо була перерва в заняттях, так що не лінуйтеся знову і знову переглядати вже пройдені правила в підручнику і вправи до них.

 P/S Важливо іноді освіжати вже пройдений матеріал


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив