3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як новачковi аналiзувати звiтнiсть компанii

Фінансова звітність, що складається суб'єктами господарювання, становить інтерес для широкого кола осіб. Серед її потенційних споживачів – менеджмент підприємства, його власники, кредитори, інвестори тощо. Кожен із цих суб'єктів аналізує фінансову звітність для своїх цілей і відповідно з різних позицій. Тому методики та завдання такого аналізу є різними та вимагають певних навичок.

Користувачі інформації з фінансовим звітам

Менеджмент аналізує фінансову звітність з метою оперативного управління підприємством, власники – для того, щоб визначити ефективність управління з боку менеджменту, загальний стан підприємства, перспективи та шляхи розвитку; кредитори оцінюють здатність підприємства погасити отримані кредити, інвестори - ризики від вкладення свого капіталу підприємство.
 Ми пропонуємо, відео тренінг Фінанси для керівників та не фінансових менеджерів, а також, і відео тренінги для керрівників компаній, підрозділів.


Декілька разів на рік емітенти діляться фінансовою звітністю. Для інвесторів це значущі події, оскільки на їх основі можна проаналізувати успіхи та невдачі компанії, ризики та перспективи на майбутнє. Тому важливо знати, на що звертати увагу насамперед.

Які бувають звіти?
Умовно звітності можна поділити на три категорії: фінансову, операційну та іншу.

Фінансова включає в себе фінансові показники компанії: активи та зобов'язання, виручку, витрати, прибуток та інше. У Росії компанії звітують за Російськими стандартами бухгалтерського обліку (РСБУ) та Міжнародними стандартами фінансового обліку (МСФЗ) - розповідає Старожукова Інна Альбертівна, фінансист компанії НБЦ.


Ключова різниця між ними в тому, що до МСФЗ включаються – консолідуються – результати дочірніх підприємств. Справа в тому, що великі компанії найчастіше являють собою групу юрособ менших, тому саме консолідована звітність ширше відображає реальний стан фінансів фірми.

У РСБУ немає даних про рухи грошових коштів, тому в оцінці грошових потоків вона вам не допоможе — тут корисніші результати щодо МСФЗ. Результати щодо РСБУ менш показові для інвесторів, але їх використовують різні державні відомства. Виняток: ситуація, коли фірма щодо розміру дивідендів орієнтується з прибутку по РСБУ.

До операційної звітності належать такі натуральні показники, як обсяг виробництва, видобутку, приріст торгових площ та інше.

При цьому, якщо у звіті немає даних із продажу, його називають виробничим, а якщо є операційним.

Інформацію тут часто поділяють на блоки. Наприклад, якщо дані публікує торговельна мережа, вона розмежовує звіти щодо кожного формату магазинів, а якщо агрохолдинг — за кожною категорією продукції.

Як правило, операційна звітність з'являється або раніше фінансовою або одночасно з нею. З її допомогою інвестор може оцінити взаємозв'язок фінансових та натуральних показників компанії, знайти пояснення змін у виручці та маржинальності.

Фінансові та операційні звіти, як правило, виходять раз на квартал, але деякі компанії діляться ними лише за півріччя.

Також емітенти подають звіти за рік та за квартал, де діляться ширшою та різноманітнішою інформацією. Вона допомагає детально проаналізувати компанію та побудувати фінансові моделі на основі опублікованих даних.

Чи вірна інформація зі звітів
Щоб компанії не мали спокуси прикрасити власні результати, фінансову звітність перевіряє спеціальна організація — аудитор. Він оцінює дані у звіті на відповідність стандартам обліку та виносить експертну думку. Тому аудіована звітність користується великою довірою серед інвесторів.

Для деяких компаній послуги аудитора дорогі, тому вони діляться проміжною звітністю у неаудірованому вигляді.

Що цікавить інвестора у фінансовому звіті насамперед
Фінансовий звіт з МСФЗ включає низку розділів: баланс, звіт про прибуток і збитку, звіт про рух коштів, зміни у власному капіталі, пояснення.

При аналізі варто звернути увагу на основні показники.

По-перше, на допомогу. Це все гроші, які компанія отримала від продажу своїх товарів та послуг. Також нас цікавить чистий прибуток, який є різницею між доходами і витратами. Тобто, це вільні гроші компанії після сплати всіх витрат.

Підприємство, яке працює ефективно, повинно мати чистий грошовий потік нульовим чи мінімально позитивним. Негативне значення чистого грошового потоку свідчить про "вимивання" коштів із підприємства, велике позитивне значення - про невикористання всіх наявних ресурсів. Також бажано, щоб грошовий потік від операційної діяльності був позитивним та перекривав негативні грошові потоки від фінансової та інвестиційної діяльності. p align="justify"> Грошовий потік від інвестиційної діяльності, як правило, повинен бути негативним, бо інвестування є відволіканням ресурсів підприємства від отримання в майбутньому великих вигод.

Негативний грошовий потік від операційної діяльності свідчить про те, що основна діяльність підприємства є неефективною та призводить до "вимивання" з нього коштів. Таку діяльність слід оптимізувати, або відмовитися від неї.

Підприємство, яке має негативний чистий грошовий потік, у звіті про фінансові результати може бути прибутковим. Але таке значення грошового потоку є першим сигналом необхідність підвищення ефективності діяльності підприємства, адже метою діяльності є не нарахування, а отримання прибутку.

Провівши комплексний аналіз фінансової звітності підприємства з використанням описаних вище коефіцієнтів, власник може зробити висновки щодо ефективності поточної діяльності підприємства та перспектив подальшого розвитку. Правильне розуміння отриманих результатів – запорука прийняття правильних рішень.




Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив