3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як поeднувати роботу та навчання?

Як студенти, так і штатні співробітники поєднують роботу та навчання. Останні здобувають другу вищу освіту. Можна зіткнутися з такою проблемою, як нездатність знайти баланс між роботою, навчанням та особистим життям.

1. Розділіть великі шматки інформації на дрібні частини.
Складіть план на тиждень для читання підручників та інших матеріалів. Краще зробити це одразу ж, як тільки ви отримаєте завдання. Зробіть підрахунок, щоб дізнатися, скільки днів у вас залишилося до фінального заняття або іспиту. Це допоможе вам визначити кількість сторінок, які потрібно прочитати, щоб закінчити читання текстів вчасно. І не забудьте поставити нагадування!

2. Навчайтеся по дорозі на роботу.
Якщо вам потрібно 35 - 45 хвилин, щоб дістатися роботи, то у вас є чудова можливість переглянути статтю або пару розділів у вашому підручнику. Вчитися у громадському транспорті простіше, вам потрібно лише взяти із собою книгу або завантажити необхідні матеріали на свій мобільний телефон. Власникам автомобілів слід або знайти аудіоматеріали на цю тему. Ви також можете попросити друга прочитати кілька розділів уголос і записати їх на свій диктофон.

3. Використовуйте кожну хвилину.
У кожного є 5-10 хвилин на день, коли йому доводиться чогось чекати: замовлення в кафе чи ресторані, таксі чи автобусі. Використовуйте цей час з розумом - швидко перегляньте свої нотатки. Чим більше часу ви присвятите навчанню протягом дня, тим швидше зможете зробити перерву або лягти спати.
 Використовуйте якомога більше матеріалів, таких як попередні статті та питання. Матеріали розвивають хорошу техніку іспиту, але також демонструють, чого чекає екзаменатор.

4. Пожертвуйте однією зі своїх повсякденних звичок.
Навчання потребує не лише жертв, а й часу. На жаль, вам доведеться відмовитись від деяких звичок, які допомагають вам розважати себе. Однак не будьте надто суворими до себе. Немає необхідності жертвувати всім відразу для постійного зубріння. Позитивні емоції допомагають вам перемикатися між двома завданнями. Якщо вам нема чим себе підбадьорити, ви можете почати нервувати, що може призвести до апатії. Щодня вам доведеться вибирати одну річ, якою ви пожертвуєте. Наприклад, у понеділок ви не дивитися новий епізод вашого улюбленого серіалу, в середу вам доведеться замовити доставку їжу замість того, щоб готувати їжу самостійно. У п'ятницю слід залишитися вдома замість того, щоб йти на вечірку з друзями.

5. Візьміть відпустку.
Варто взяти відпустку, коли у вас екзаменаційний період, або коли вам потрібно підготуватись до важливого іспиту, або навіть коли ви проходите інтенсивні курси. Можна поєднувати навчання з 8-годинним робочим днем, але для цього вам доведеться пожертвувати своїм вільним часом і сном, що може вплинути не лише на ваше здоров'я, а й на ваші академічні здобутки. Навіть якщо ви впевнені у своїх знаннях, відпустка допоможе вам очистити свій розум і переглянути матеріал, який ви вже вивчили. Доречи, пропонуємо онлайн консалтингові послуги для Вас тут  https://nbc.ua/pages/clients.htm

6. Плануйте, як ви справлятиметеся з роботою та домашніми обов'язками.
Ключовим моментом є створення власного унікального навчального плану, який буде відповідати вашій роботі та життю. Використання навчального плану гарантує, що ви залишите собі достатньо часу між вивченням нової галузі, переглядом цієї галузі та відпрацюванням питань перед іспитом. Важливо враховувати непередбачені обставини, коли робота або домашнє життя можуть перешкодити вашому навчанню. Навіть найпродуманіші плани можуть змінитися.

7. Будьте продуктивні та зосереджені.
Якщо у вас мало часу, зосередьтеся на тому, щоб зробити доступний навчальний час надпродуктивним. Покладіть свій телефон в іншу кімнату, щоб повністю зосередитися на роботі. Усуніть відволікаючі фактори перед початком навчання і зосередьтеся на пріоритетних завданнях, які просуватимуть вас уперед. Якщо у вас більше вільного часу, використовуйте його для подальшої підготовки до іспитів.

8. Працюйте з розумом та ефективно використовуйте свій час.
Важливо ефективно використати свій час. Складіть план і розклад, щоб визначити мету та напрямок вашого навчання. Розділіть завдання, які потрібно виконати, на більш маленькі.

9. Знайдіть час для відпочинку.
Якщо ви турбуєтеся про своє навчання, то часто відчуваєте почуття провини через перерви. Однак, присвячуючи кожну вільну годину роботі, ви, швидше за все, посилите своє занепокоєння.

Щоб збалансувати роботу та навчання, вам слід додати у свій графік час на відпочинок. Важливо навчитися цінувати відпочинок на ранньому етапі. Якщо занадто сильно напружуватиметеся, ви, швидше за все, емоційно перегорите. Потрібно вміти правильно відпочивати. Присвятіть деякий час тому, щоб щодня не турбуватися про роботу чи навчання. Переконайтеся, що ви зустрічаєтеся зі своїми друзями щотижня. Також непогано час від часу вирушати у подорож. Наш мозок не призначений для того, щоб поглинати інформацію годинами поспіль. Переконайтеся, що у вашому навчальному плані є час спілкування з друзями та інших занять.

10. Навчіться ефективно розпоряджатися своїм часом.
Головне – навчитися ефективно розпоряджатися своїм часом та дотримуватись свого графіка. До речі, рекомендуємо прочитати статтю про тайм-менеджмент (вміння розподіляти свій час). Для цього вам потрібно ретельно спланувати свої заняття, час, необхідний для навчання, а також зміни на роботі та прогулянки з друзями. Проблема, звичайно, в тому, що життя може бути досить важко передбачити, тому ви не завжди зможете дотримуватись свого заздалегідь визначеного графіка. Але доки ви регулярно оновлюєте свій графік і сумлінно дотримуєтеся його, ви зможете ефективно розподіляти свій час між роботою, навчанням і своїм життям.

11. Поговоріть зі своїм начальником та викладачами.
Хоча вам не слід очікувати особливих стосунків з боку вашого начальника, немає нічого поганого в тому, щоб поговорити з ними про ваші обов'язки. Принаймні це допоможе їм краще зрозуміти вашу ситуацію. Але ви повинні бути дуже обережні, щоб переконатися, що у вас немає особливих вимог. Ніколи не просіть про продовження дедлайну, наприклад тому, що вам "довелося вибрати пару додаткових змін". Правильно розпоряджайтесь своїм часом, щоб не виникало надзвичайних ситуацій.

12. Будьте обережні під час вибору роботи.
Існує велика ймовірність, що для молодого студента немає великого вибору вакансій, особливо якщо ви шукаєте щось ближче до університету, щоб скоротити витрати на поїздки. Але навіть якщо це так, ви все одно повинні переконатися, що виконувана вами робота не заважає вашому навчанню. Вам слід уникати роботи з більшими вимогами. Або роботи, яка забирає час вашого навчання.

13. Підвищуйте свою самодисципліну.
Як і управління часом, самодисципліна говорить про ваш особистий розвиток. Вона може допомогти будь-якому потенційному роботодавцю вказати, що ви були достатньо дисципліновані, щоб вступити до університету під час роботи, а це означає, що ви знаєте, як керувати своїм часом та розставляти пріоритети у навчанні. Дуже важливо залишатися зосередженим на здобутті освіти та максимально використати свій академічний досвід, оскільки це допоможе вам заробити очки у будь-якого потенційного роботодавця.

Можна успішно поєднувати роботу та навчання. Щоб досягти успіху, вам необхідно розвинути навички, які дозволять вам бути ефективнішими у своєму особистому розвитку. Таким чином, важливо навчитися керувати своїм часом та дисциплінувати себе, оскільки ці дві навички допоможуть вам зосередитися на навчанні, а також стати добрим працівником.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив