3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як самостiйно вивчити iспанську мову?

Іспанська мова не відстає від англійської та набирає великої популярності у світі, в тому числі і в Україні. Експерти запевняють, що вивчити його не так уже й складно. Головне - дотримуватися важливих правил: регулярно займатися, повторювати вивчений матеріал і користуватися необхідними ресурсами.

Чи реально вивчити іспанську мову самостійно? Експерти запевняють, що самостійне вивчення іспанської мови буде легким, якщо ви знаходитесь в мовному середовищі або у вас є досвід у вивченні інших іноземних мов.

Якщо ж цього немає, то краще звернутися до репетитора, тому що вивчення іспанської мови може затягтися на кілька років, адже для повноцінного усного та письмового спілкування необхідно знати граматику, розвивати словниковий запас і регулярно практикуватися.

Як вивчити іспанську мову самостійно?
Скільки літер в іспанському алфавіті? В іспанському алфавіті 27 літер: п'ять голосних та двадцять дві приголосних літери. Алфавіт на іспанську перекладається як abecedario або alfabeto. Цікаво, що іспанська абетка - це модифікація латинського алфавіту.
  Також прочитайте помилки новачків у процесі вивчення розмовної англійськоїонлайн.

   З чого розпочати вивчення іспанської мови:
  - Вивчити та практикувати правила читання.
  - Вивчити всі займенники.
  - Розібрати щонайменше 3 тимчасових форм, необхідні спілкування: Presente de Indicativo, Pretrito Indefinido, Pretrito Imperfecto de Indicativo.
  - Зрозуміти, як будувати запитальні та негативні пропозиції.
  - вивчити дієслова, які використовуються найчастіше: бути, існувати, говорити, допомагати, робити, стояти, шукати, просити тощо.
  - Завести словник та сформувати списки необхідних слів за темами, наприклад, сім'я, країна, покупки тощо.

А вже після цього можна розширювати словниковий запас, розбиратися в інших тимчасових формах, вчитися писати твори, пробувати практикувати іспанську з носієм мови онлайн та вчити іспанську з фільмів.
Пропонуємо цікаві статті поради - англійська для школярів, і така стаття як - 6 причин пошкодувати про навчання на курсах англійської, це потрібно пам'ятати.

  Правила читання іспанською мовою
Для вивчення цієї мови важливо відразу запам'ятати важливі правила читання: як наголошувати в іспанських словах; що таке диграфи та як вони читаються, а також особливості вимови деяких букв.

Як наголошувати в іспанських словах? Наголос в іспанській мові переважно падає на: останній склад, якщо слово закінчується на приголосний: parlar [аблр] – говорити; передостанній склад, якщо слово закінчується на голосний: padre - батько або якщо слово закінчується на "n" і "s". Але якщо в слові є буква (з графічним знаком), то вона і буде наголосом.

Базова граматика іспанської, яка необхідна для вільного спілкування вже на початковому рівні, включає лише 3 часи:
  - Presente de Indicativo – час, яким можна описати і майбутні події.
  - Pretrito Indefinido – передає закінчену дію у минулому.
  - Pretrito Imperfecto de Indicativo – передає незакінчену дію у минулому.

Цікаві методи вивчення іспанської мови
 - Метод "Занурення"
 - Цей метод може бути реалізований на практиці за допомогою:

Подорожі
Мабуть, це найкращий спосіб вивчити іноземну мову. Адже опинившись в іспаномовній країні, у вас не буде інших варіантів, окрім активного "занурення" у мову. Мова, яку ви слухатимете постійно, дозволить вам звикнути до неї швидко і ваш розмовний акцент з часом буде схожий на оригінальну.

Заняття
Тут поєднуються 2 моменти: викладач, який не вимовляє жодного слова рідною мовою, та повністю іспаномовні підручники.

Відсутність можливості виїхати в іншу країну або відсутність спеціальних курсів у вашому місті не скасовують метод занурення, в ефективності якого сумніватися не доводиться. Спілкування по скайпу з носіями мови також здатне занурити вас в іспанську мову.

Адже один із важливих етапів вивчення будь-якої іноземної мови – це розмовна практика. До того ж спілкування з носіями відкриє вам безліч нових формулювань, які не вживаються в листі, зокрема жаргонні та сленгові слова.

Знаходити співрозмовників можна самостійно. В інтернеті є безліч сайтів, де спілкуються іспанською мовою. Серед них: italki, Mixxer, WeSpeke та інші.

Для спілкування з носіями англійської мови знадобиться веб-камера. Вдалим вибором стане камера від Canon – EOS M50 Web Kit, адже у комплекті вона має якісний мікрофон та штатив, який дозволить розмістити її на будь-якій поверхні.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив