3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як стати щасливою жiнкою?

Невеликі рекомендації тим прекрасним жінкам, хто зараз перебуває у вільному плаванні.

Найчастіше це молоді дівчата, хоча іноді зустрічаються і зрілі, і наївні жінки. На жаль, тургенєвські панянки сподіваються зустріти кохання, образ якої склався на базі романтичної літератури та кіно. Не дивно, що він образ не поспішає втілюватися в життя.
Відсутність чіткого критерію вибору та брак досвіду часто грають з тургенєвськими панночками злий жарт. Ті, кого вони так прагнуть знайти, уникають їх, бо не готові брати на себе відповідальність за порушення казково-романтичних поглядів. З іншого боку, тургенєвські панночки легко стають здобиччю ловеласів, яким не звикати грати чужими почуттями. Підсумок – ще більше розчарування у коханні та чоловіках.
Краще зосередитись на навчанні, кар'єрі, будь-якій діяльності, спрямованій на досягнення поставленої мети. Це відтягне на себе більший обсяг невитраченої сексуальної енергії, залишок якої можна присвятити дружнім контактам із чоловіками, набуваючи необхідного досвіду спілкування з ними «в безпечному режимі».
Тургенєвським панночкам часто радять зняти рожеві окуляри. Здається, нічого хорошого з цього не вийде. По-перше, свою натуру ламати нелегко, по-друге, світ без окулярів здасться нудним і сірим. Набагато корисніше не ламати себе, а навчитися шукати романтику у побуті.
Можна спробувати, наприклад, вирушити у туристичний похід (піший, байдарковий, кінний). Він стане одночасно і захоплюючою подорожжю, і «побутовим» тренуванням з подолання труднощів.
Радійте кожному дню і – головне – відвикайте від внутрішньої самотності. Перестаньте подумки критикувати тих, хто на вас не схожий, навпаки, придивіться до цих жінок, беріть від них те найкраще, що допомагає їм стояти на ногах. А щоб не помилитися у виборі чоловіка, прислухайтеся до порад близьких або просто досвідченіших. З боку, як кажуть, часто буває видніше. Зіставляйте свої враження з думкою мами, подруг - це допоможе поглянути на кандидата в улюблені-єдині і на перспективи стосунків з ним тверезішим поглядом.

Сучасні бізнес-леді
Вони знають собі ціну, адже за плечима вже є якийсь успіх. Романтичні очікування розвіяні, а краса і молодість, як і раніше, в наявності. Вони поки що не створили сім'ю або розірвали «шлюб з легковажності та недосвідченості», а зараз шукають гарант щасливого майбутнього, сподіваючись отримати все й одразу. На менше категорично не згодні! Але "принців мало і на всіх не вистачає".
Дійсно, в силу надмірно завищених критеріїв звичайні хлопці таких дівчат не цікавлять, а ті, хто потрібен, за статистикою, становлять невеликий % чоловічого населення, і більшість або вже одружені, або захоплені зовсім іншими інтересами. У такої дівчини є велика ймовірність стати коханкою чоловіка, що відбувся, і спробувати вивести його з сім'ї, що в сучасному світі трапляється все частіше.
Рекомендація: звертати увагу не тільки на того чоловіка, який вже чогось досяг, а й на того, хто має потенціал – щоб реалізувати його спільними зусиллями.
Знати собі ціну, звісно, ??корисно. Але не варто її завищувати! Лицарі, звісно, ??є. Але у кожного (навіть у тих, що на розкішних білих конях) є недоліки. Так що складіть критерії вибору, список пунктів з дванадцяти – чого очікуєте від чоловіка. А потім, добре обміркувавши, викресліть з нього три чверті. Шукайте чоловіка за трьома головними параметрами, без яких дійсно не зможете обійтися (такий самий відбір проведіть за тими його якостями, які ви не готові прийняти в чоловікові).
Цікаві також статті поради - Як виглядати молодше правильно? А також Наскiльки жiнки випереджають чоловiкiв у розвитку?

А поки що принц у дорозі:
• Не женіться за досконалістю. Дозвольте собі (хоча б на якийсь час і зрідка) бути слабкою. Тому що від цілеспрямованості та самовпевненості теж можна втомитися.
• Позбавтеся страхів. Страх народжується з побоювання втратити себе, вийшовши заміж і занурившись у побутові турботи, втратити розваги та тусовки чи успішне кар'єрне зростання.
• Озирнутися навколо і знайти тих, хто потребує вашої підтримки та допомоги. Тому що така природа істиною Жінки: вона лише тоді по-справжньому щаслива, коли дбає про когось ще.

Жінки бальзаківського віку
Найчастіше це жінки за 30, розлучені та обпіклі у попередньому шлюбі. Зараз, у світлі емансипації, ця категорія активно поповнилася жінками, які не були одруженими. Критерії вибору партнерів у них цілком адекватні, проте розчарування і осічки, що накопичилися, в пошуку відповідного партнера виливаються в невпевненість і тривожність, їх самооцінка занижена, що часом видають їхні очі.
Жінкам бальзаківського віку не варто затискатися в собі та ув'язати у професійному середовищі, а відвідувати «цільові тусовки», де можна зустріти чоловіків зі схожими поглядами, спілкуючись у рамках хобі (і не тільки): тренажерні зали, клуби з саморозвитку. Можна, до речі, розглянути й питні заклади (ресторани, а не банальні «пивнички») – вони ефективніші щодо швидкості пошуку кандидата для спілкування.
У вас безперечно є перевага - вміння контролювати свої емоції і правильно розставляти життєві пріоритети. Отже, і спосіб стати щасливою вам знайти легше. Ваш вік – час свідомої молодості.
• Ведіть активне життя. Поки ви у вільному плаванні, саме час здобути другу освіту, знайти нове хобі, розкрити свій творчий потенціал.
• Зверніть увагу на самооцінку. Якщо вона похитнулася – піднімайте її. Постарайтеся позбутися тривожності та невпевненості. Це досить важко – любити та цінувати себе – і тому варто почитати спеціальну літературу, освоїти корисні медитації, записатися на тренінги тощо.
• Оскільки до цього віку часто зникають подруги (хтось вийшов заміж і поринув у турботи сім'ї, хтось усі сили спрямував на кар'єрне зростання), постарайтеся їх не розгубити, підтримуйте стосунки. Знайдіть нових, зрештою. Адже страждають не так через те, що немає свого чоловіка, як через відсутність довірчих відносин, можливості висловитися, знайти співчуття та підтримку.

Ягідка знову
Жінки за 40, що залишилися на самоті, найменше схильні від цього страждати. Вони часто спокійніше ставляться до пошуку чоловіка. Якщо "ягідки" і продовжують пошуки, то найчастіше вже не тільки заради того, щоб був чоловік, а скоріше шукають друга, партнера чи попутника.
Що таким жінкам можна порадити? Вони цілком самодостатні, вміють «домовлятися» із собою, і продовження роду вже або виконано, або не дуже турбує.
Отримуйте задоволення від життя: якщо ви здорові, самотність сприймається як благо. А якщо все ж таки мрієте про «сильне плече», яке може "цвях забити", і про те, «з ким би поговорити на майбутній сон», ви все це обов'язково знайдете. Через свою невибагливість ви навіть більш цікаві для протилежної статі, ніж інші молоді дівчата. Адже самотні чоловіки-ровесники шукають, по суті, того ж таки, і питання сексуальності у них теж зрушені на другий план через зміну гормонального фону.
Про влаштування особистого життя таких жінок часто дбають приятельки, подруги, родички. Вони, мов свахи, готові організувати чергове знайомство - і це чудово! Чи не відмовляйтеся від зустрічей. Хтозна, які сюрпризи готує доля. А крім цього…
• Не замикайтеся у звичному вузькому колі. Зробіть своє життя різноманітним! Подорожуйте. І насправді, і в Інтернеті.
• Займіться спортом, подбайте про здорове харчування, приділяйте більше часу догляду за собою.
• Цей вік може стати творчо-плідним. Складати вірші та оповідання, писати картини, музикувати та виступати – а чому б і ні?!
Довіртеся своїй інтуїції, адже за плечима великий життєвий досвід. Не треба ставити собі обмежень. Краще поставте мету - чого хочете досягти. Велику мету поділіть на невеликі етапи і крок за кроком йдіть, йдіть до неї.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив