3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як успiшно скласти залiк чи iспит?

Потрібно успішно скласти іспит. Правильна підготовка - найважливіший фактор, тому поговоримо про нього докладніше. Є багато методів і щось зовсім інше може підійти кожному. Але з гарною організацією навчальної програми ви в основному запобігте непотрібному стресу, занепокоєнню або навіть синдрому вигоряння.

1. Спробуйте себе.
Багато досліджень показали, що студенти, які готують власні практичні тести, досягають набагато кращих результатів. Отже, підготуйте для себе тест, перш ніж починати вчитися. Виправляючи ваші неправильні відповіді, ваш мозок не тільки запам'ятає більше, але й ви навчитеся справлятися зі стресом, який може здивувати вас у день тесту.

2. Уникайте відкладення на потім.
Легше сказати, чим зробити, чи не так? На щастя, сьогоднішній час пропонує нам безліч незвичайних прийомів, щоби залишатися продуктивними. Якщо, наприклад, вас назавжди приваблюють соціальні мережі, існують програми, в яких ви можете встановити час, на який мобільний телефон блокується та нікуди вас не відпускає. Інші, менш радикальні, зроблять ваше навчання приємною грою, в якій на вашому телефоні зростатиме одне дерево щогодини бездіяльності.

Багато професіоналів також рекомендують працювати в стимулюючому середовищі, наприклад, у бібліотеці або перебувати групі інших студентів. Якщо у вас немає друзів, можливо, вам сподобаються онлайн-кабінети з людьми з усього світу. В Інтернеті їх повно, все, що вам потрібно зробити, це пошукати «кабінети» та знайти той, який вам підходить. Ми пропонуємо консалтинг для бізнесу, а також коучинг в Києві , та онлайн

3. Не забувайте про перерви.
Нашому мозку потрібні перерви для правильної обробки та зберігання інформації. Тому рекомендується не займатися за раз більше 90 хвилин, після чого слід зробити перерву не менше 15 хвилин. Також популярний метод «Помідор», при якому ми розриваємо блоки навчання в межах 20 - хвилинної та 8 -хвилинної перерви. Коли ви не вчитеся, спробуйте змінити своє оточення, увімкніть у свій день деяку фізичну активність або винагородіть себе гарною їжею за успішне завершення уроку.

Відносно новий метод Помідора набирає популярності у боротьбі з прокрастинацією. Це комбінація з 25 хвилин максимальної концентрації, що закінчуються п'ятихвилинною перервою. Знову ж таки, ви можете використовувати певні програми, але ви також можете використовувати свій власний секундомір на мобільному телефоні або будильнику. Після чотирьох блоків концентрації рекомендується зробити перерву на 20-35 хвилин.

4. Правильна мотивація.
Це може здатися трохи дивним, але іноді не варто повертатися до самого початку і питати себе, чому ви вивчаєте саме те, що вивчаєте. Можливо, ви вирішили піти в медицину, тому що хочете врятувати життя в майбутньому, або ви вивчаєте педагогіку, тому що вам подобається викладати та вам подобається передавати свої знання дітям. Як би там не було, постарайтеся побачити в майбутньому випробуванні невеликий крок до бажаної професії та знайдіть у собі початковий ентузіазм.

Ви також можете бути мотивовані винагородою. Якщо ви складете іспит, ви, безумовно, заслуговуєте на обіді в хорошому ресторані, поїздки на вихідні або, можливо, нового предмета гардеробу.

Тут я хотів би наголосити, що принцип негативної мотивації не підходить. Якщо у вас виникають думки на кшталт "Якщо я не зможу зробити це, значить, я дурний і всіх розчарую", негайно зупиніться. Це не тільки неправильно, а й викликає зайвий стрес і призводить до депресії. До того ж, це ніколи не буде так ефективно, як щира позитивна мотивація.

5. Під час підготовки до екзамену важлива організація навчального простору.
Перш ніж приступити до підготовки до іспитів, переконайтеся, що все довкола вас добре організовано. Важливо тримати свої нотатки, підручники та навчальні матеріали під рукою і стежити за тим, щоб усі відволікаючі фактори були усунені.

 Переконайтеся, що ваше робоче місце зручне, тобто з належним освітленням, зручним кріслом, письмовим столом. Деякі діти зможуть краще зосередитися, коли під час навчання у них буде повна тиша, тому вибирайте комфорт відповідно до своїх уподобань.
 Незважаючи на те, що під час навчання все має бути організовано, деяким також може допомогти зміна вашого місця розташування. Наприклад, ваша кімната, бібліотека у школі, тихе місце, балкон, все, що вам підходить. Хоча чітко не вказано, чому дослідження показали, що зміна вашого місця розташування під час навчання може допомогти поліпшити збереження пам'яті. Не забудьте прочитати статтю про те, як покращити навички тайм-менеджменту (правильної організації часу).

6. Висипайтеся.
Вам потрібно дозволяти собі спати по 8-9 годин щоночі. Це дозволить вашому мозку повністю функціонувати наступного дня, ваш рівень концентрації залишиться високим, і у вас буде більше енергії протягом дня. Багато студентів думають, що вони можуть продовжувати без сну або майже сну. Вважається, що ті студенти, які продовжують позбавляти себе сну, можуть зрештою страждати на безсоння, що, по суті, викличе довгострокові проблеми.

Є багато способів подолати нестачу сну та переконатися, що ви успішно продовжите повторення матеріалу. Денний сон, мабуть, дуже корисний. Переконайтеся, що ви подрімали всього близько 30 хвилин, що дозволить вашому мозку залишатися активним, поки ви повторюєте! Доведено, що навчання за короткий термін працює найкраще. Дозволяти собі залишатися зосередженим багато годин просто не працює, і ваш мозок перестане сприймати інформацію через певний проміжок часу. Перерва кожні пару годин допоможе вам почуватися більш залученим і енергійним, як тільки ви повернетеся до своєї роботи.

Відпочинок корисний для вашого мозку. Спіть по вісім годин щоночі і уникайте занять до раннього ранку. Сон життєво важливий успішного проходження тестування.

7. Підготуйтеся за ніч до іспиту.
Переконавшись, що у вас все готове задовго до дня іспиту, це допоможе вам уникнути поспіху та плутанини в останню хвилину. Потрібно все перевірити. Раптом чогось не вистачає? Наприклад, ручки, олівця, транспортира, калькулятора, шкали тощо.

Переконайтеся, що ви підготували свою сумку та канцелярське приладдя відповідно до того, який іспит у вас буде наступного дня. Оскільки всі предмети вимагають різного канцелярського приладдя. Запакуйте все необхідне у свою сумку напередодні ввечері, до якої повинні входити всі необхідні предмети. Користуйтеся рекомендаціями, представленими у статті, і ви на чудово складете залік чи іспит.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив