3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як вибрати кондицiонер для дому чи квартири?

На ринку можна знайти безліч моделей, що відрізняються за ціною в кілька разів. Розбираємось, за які функції варто доплачувати, а за які – ні і який домашній кондиціонер краще вибрати.

Типи кондиціонерів: відмінності, плюси та мінуси
Принцип роботи у домашніх кондиціонерів схожий. Компрессор перекачує холодоагент (як правило, фреон) між двома блоками. В одному з них холодоагент нагрівається та переходить у газоподібний стан, одночасно охолоджуючи повітря. В іншому — охолоджується вентилятором, переходячи в рідкий стан та віддаючи тепло надвір. Після цього він знову перекачується компресором і так по колу.

Спліт-системи відрізняються тим, що в них два ключові блоки роз'єднані. Один кріпиться всередині приміщення - як правило, на стіні, але є потолові або підлогові варіанти. Інший, із компресором, — зовні будівлі. Є мульти-спліт-системи, коли до одного вуличного блоку підводиться кілька внутрішніх, найчастіше від двох до чотирьох. Але такі моделі значно дорожчі. Якщо просту бюджетну спліт-систему можна купити приблизно за 14 тисяч гривень (хороші моделі відомих марок Daikin, Mitsubishi Electric, Fujitsu, Hitachi, Electrolux, Panasonic, Samsung, Hisense коштують від 40 тисяч), то мультисистема коштуватиме 120 тисяч.

У моноблочних кондиціонерів обидва блоки розташовані в одному корпусі. Є два найпоширеніші типи таких пристроїв.

Мобільні (пересувні) кондиціонери. Зовні нагадують обігрівачі, часто оснащені коліщатками, за рахунок чого їх легко пересувати квартирою. Труба для відтікання теплого повітря виводиться біля вікна. За ціною можна порівняти з бюджетними спліт-системами: хороший мобільний кондиціонер коштує у середньому від 20 тисяч. Потужні моделі промислового типу – від 120 тисяч. Мініатюрні пристрої, які можна купити за 2–3 тисячі, не забезпечують достатнього охолодження.
Віконні кондиціонери. У цьому випадку блок також встановлюється всередині приміщення та монтується біля вікна або фортечки. Охолодження повітря надходити в кімнату, підігріте - виводиться на вулицю. Недорогий, простий та досить потужний віконний кондиціонер можна купити від 20–30 тисяч гривень. Просунуті моделі з великою кількістю функцій коштують близько 30 тисяч.
   До речі, компанія Київ Холод, зараз робить скидку 50%, на встановлення кондиціонерів Київ, ремонт кондиціонерів.
 
Основний плюс спліт-систем– розширений функціонал. Дорогі моделі мають безліч режимів, оснащені додатковими фільтрами, при роботі в режимі обігріву вони мають більший діапазон температур. Ще вони менше галасують: оскільки компресор знаходиться за вікном, основний шум залишається на вулиці. Але їх складно встановлювати, а вартість монтажу порівнянна з ціною кондиціонера. Також монтажні роботи неминуче торкаються фасаду будинку.

Віконний кондиціонер можна встановити самостійно, а пересувний взагалі не потребує монтажу. З мінусів ці пристрої виробляють більше шуму. Є й інші нюанси, які варто врахувати.

Так як шланг від мобільного кондиціонера доводиться виводити у вікно чи кватирку, їх потрібно тримати відчиненими. Відповідно, у квартиру надходитиме тепле повітря. Щоб уникнути цього, доведеться робити спеціальну заглушку.
При оконному кондиціонері взимку квартира буде втрачати якусь кількість тепла. Пристрій доведеться демонтувати з настанням холодного сезону і знову ставити навесні.
Також є канальні спліт-системи та касетні кондиціонери, які розміщуються над підвісним стелею: їх часто ставити в офісах та приміщеннях від 50 кв. м. Але вони дорогі, монтувати їх складно і робити це потрібно на етапі будівництва або капітального ремонту.

Однозначної відповіді, який кондиціонер кращий, немає. Хоча найпопулярніші спліт-системи їх можна поставити не завжди. У деяких випадках перевага залишиться за іншими варіантами.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив