3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як вивчити нiмецьку мову?

Як ви знате, "Guten Tag!" Це нема легких мов, але якщо ви дйсно дуже хочете вивчити нмецьку, у вас все вийде. Нмецька мова побудована на логц, з простим синтаксисом  деякими запозиченими словами, що увйшли до словникового запасу. Нмецька, як  датська, англйська та голландська, належить до романо-нмецько мовно родини. Нмецька та англйська мови тсно пов'язан мж собою, так що, доклавши трохи зусиль та витративши якийсь час, ви зможете вивчити його! Нижче читайте клька рекомендацй про те, як вивчати мову.
PМаючи нагоду, пропонумо вдео треннги з продажу, а також,  вдео треннги фнанси для кервникв та не фнансових менеджерв, дйстодуже корисн вдео.

P 1. Почнть з вивчення голосних та приголосних. Вимова голосних  приголосних нмецькою вдрзняться вд англйсько. Спочатку вивчть вимову букв, щоб потм було легше вчити  правильно вимовляти слова.
Звернть увагу на те, як звучать голосн, коли вони йдуть окремо та в пар з ншими голосними. Дуже схоже на англйську, дв голосн разом звучать не так, як окремо.
Простше кажучи, приголосн звуки можуть вимовлятися по-рзному в залежност вд хнього положення в слов або в залежност вд поднання з ншими приголосними. Для правильно вимови слв вивчть ц правила вимови.
Не забудьте, що в нмецькй  голосн, яких нема в англйськй. Якщо ви хочете, щоб вас розумли,  якщо ви сам хочете все розумти, вам доведеться запам'ятати вимову цих голосних.

P 2. Вивчть основну лексику. Запам'ятайте основну лексику, щоб у вас була база знань, до яко ви додаватимете вивчен пзнше дслова, менники та прикметники. Перед тим, як вирушити до Нмеччини або заговорити з нмцем, важливо вивчити основн слова та висловлювання.
Почнть з найважливших простих слв, таких як "так", "н", "будь ласка", "дякую"  цифр вд 1 до 30.
Дал перейдть до виразв "Я" (Ich bin), "Ти" (Du bist), "Вн/Вона" (Er/Sie ist)  т.д.

P 3. Навчться складати прост пропозиц. Вивчть основний принцип побудови речення. Це не буде особливо складно, тому що в цьому план нмецька дуже схожа на англйську. ґ деяк вдмнност. Деяк з них ви вивчите на початковому етап, а деяк пзнше.
Нмц загалом зможуть зрозумти, що ви намагатеся сказати, навть якщо у вас буде неправильний порядок слв. Для того щоб вас зрозумли, набагато важливша вимова. Тож не особливо турбуйтеся через граматику.

Метод -2
Подальше вивчення.
P 1. Вчть менники. Як тльки ви запам'ятате базу слв, яка дозволить вам говорити нмецькою, вам захочеться знати бльше слв. Найкраще почати з менникв. Спробуйте почати з основних  потрбних слв, таких, як використовують у повсякденному житт.
PP - ¶менники змнюються за родом  вдмнками. Розширюючи свй словниковий запас, запам'ятовуйте, як ц категор змнюють слово.
P - Найкраще почати з менникв про жу, про предмети, як вас оточують у будинку, важливих мсцях у мст, та важливих людей, з якими вам може знадобитися розмовляти чи знайти (наприклад, лкар, полцейський тощо).

P 2. Вчть дслова. Вам також захочеться вивчити основн дслова. Це допоможе вам збагнути вс т менники, як ви запам'ятали! Дслова нмецькою мовою вдмнюються. Розширюючи свй запас дслв, вам доведеться вивчити систему вдмнювання дслв.
P - Перед тим, як вивчати складн дслова, запам'ятайте найголовнш. Бгти, йти, стрибати, зупинитися, впасти, бути, мати, говорити, робити, отримувати тощо. Для початку ц слова будуть найкорисншими. ·х легше запам'ятати та використати, нж складн дслова.

P 3. Вчть прикметники. Як тльки ви засволи менники та дслова, вам захочеться розширити прикметники. Прикметники також змнюються, тому переконайтеся, що ви розбралися, як вони схиляються.

P 4. Читайте. Спробуйте читати, поки вчть вс ц нов слова. Так ви зможете не лише тренуватися, а й шукати нових незнайомих слв. Читайте найпростш книги, наприклад, дитяч казки. На ранньому рвн вам буде найлегше зрозумти казки.

P 5. Дивться фльми. Дивться фльми з субтитрами. Такий спосб перегляду не тльки допоможе вам повнстю насолодитися фльмом, а й звикнути до звучання мови. Це також добрий спосб вивчити базову лексику. Намагайтеся простежити, як переклад порвнються з тим, що говорять з екрану.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив