3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як вивчити iспанську мову для початкiвцiв з нуля

Чи можна вивчити іспанську самостійно?
Самостійне вивчення іспанської мови пройде легко, якщо ви знаходитесь в мовному середовищі і вам необхідно знати мінімум для побутового спілкування. Якщо досвіду вивчення іноземних мов немає, то краще звернутися до репетитора, інакше навіть вивчення базової іспанської мови затягнеться на кілька років.

Для подорожей можна самостійно вивчити кілька десятків фраз та виразів, але для повноцінного усного та письмового спілкування необхідно знати граматику, розвивати лексичний запас та регулярно практикуватися.

З чого почати, щоб вивчити іспанську самостійно:
 1. Вивчити та практикувати правила читання.
 2. Вивчити всі займенники.
 3. Розібрати мінімум 3 часу, необхідних для спілкування: Presente de Indicativo, Pretari Indefinido, Pretrito Imperfecto de Indicativo.
 4. Розібрати як будувати запитальні та негативні пропозиції.
 5. Вивчити дієслова, які найчастіше використовуються: бути, існувати, говорити, допомагати, робити, стояти тощо.
 6. Завести словник та сформувати списки необхідних слів за темами, наприклад, сім'я, будинок, покупки тощо.

Далі вже можна розширювати словниковий запас, розбиратися в інших тимчасових формах, вчитися писати листи або твори, пробувати практикувати іспанську з носієм мови онлайн і вивчати іспанську з фільмів. Практику з носієм іспанської краще починати вже після того, як отримано базові знання. Найкращий результат можна отримати, якщо почати вивчати іспанську з репетитором, а пізніше вже практикувати вимову та сприйняття мови з носієм мови.
Користуючись нагодою, пропонуємо цікаві статті - як правильно схуднути на 5 кг на мiсяць?, А також і правильний рацiон харчування для схуднення, від дієтолога
З чого розпочати навчання – вибір методики, пропонує Немировський Ігорь Борисович, коуч
Як швидко вивчити іспанську мову? Як найкраще вивчати і з чого почати вчити іспанську? Насправді немає якогось одного найкращого способу вивчення мови. Ефективних способів може бути стільки ж, скільки і людей, які хочуть вивчити мову. Тобто кожен спосіб працює відповідно до конкретних потреб, які зрозуміти зможете тільки ви. Можливо, доведеться поекспериментувати з різними підходами, доки виявите той спосіб, який працює краще для вас.

Чи можна вивчити іспанську мову самостійно та безкоштовно?
Як самостійно вивчити іспанську мову з нуля? Вивчення мови потребує цілісного підходу. Перш за все, вибираємо самовчитель або підручник з граматики для початківців, викладений простою мовою, як Gramatica del Uso або чудовий сайт, і приділяємо щодня принаймні годину на граматичні вправи.

Нам потрібне знання бази – граматика, деякий запас слів (не більше 10 слів на день) та фраз. Хорошою ідеєю спочатку вивчатиме найпоширеніші дієслова (можна вивчити дієслово і пару фраз, у яких він використовується). Граматика, якою б вона не була нудною – це те, що «склейує» словниковий запас, тому уникнути занурення в неї навряд чи вдасться на початковому рівні, тим більше якщо ви абсолютний нуль в іспанському. Хоча немає встановленого порядку вивчення мови, як пріоритет має сенс вивчати відмінювання дієслів. Це допоможе швидше почати спілкуватися та створювати власні фрази.

Підручники дають інструменти, які доведеться навчитися використати. Тому, намагайтеся говорити із самого початку, навіть із невеликим словниковим запасом та знанням граматики. Розмова – єдина навичка, яка пов'язує різні елементи щодо мови, допомагає запам'ятовувати, тренує мозок і прискорює розумовий процес.

Не секрет, що дуже корисне заняття для розвитку мовних навичок – читання. Звичайно, письмова мова відрізняється від розмовної іспанської, але читання допомагає поповнити словниковий запас. Тим більше, що мозок встановлює зв'язок: що означає кожне нове слово у контексті. Гарний приклад, твори Пауло Коельо, перекладені з португальської на іспанську. Чому вибираємо португальського письменника, коли вчимо іспанську мову з нуля самостійно? Читається він легко, речення у текстах короткі та зрозумілі, словник також досить простий.

Взагалі читання іспанською мовою – можливе завдання для початківців, якщо вибрати правильний матеріал – твір, який зацікавить і відповідає початковому рівню. Ви можете читати комікси або графічні романи іспанською мовою, якщо це те, що ви віддаєте перевагу. Або вибрати текст складніше як у збірнику "Делатель" (El Hacedor) Хорхе Луїса Борхеса, який складається з віршів, оповідань та нарисів. Історії присвячені непростим темам, але кожна їх довжиною менше 1000 слів.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив